«Οι Σκέψεις της Νεφέλης» από «Το Χαμόγελο του Παιδιού» στα Village Cinemas
Την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024, περισσότεροι από 500 μαθητές, μαθήτριες και εκπαιδευτικοί παρακολούθησαν ταυτόχρονα σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Λάρισα την ταινία «Οι σκέψεις της Νεφέλης», μία ταινία μικρού μήκους από «Το Χαμόγελο του Παιδιού», που στόχο έχει να δώσει φωνή στα συναισθήματα μίας 16χρονης μαθήτριας που βιώνει bullying και βασίζεται σε πραγματικά περιστατικά.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί