Το «MAGIC ILLUSION SHOW» στο θέατρο Act, κέρδισε πάλι τους μικρούς δύσκολους θεατές και κατάφερε μέσα σε δυο μέρες να μετατρέψεις τους μικρούς Πατρινούς σε μεγάλους μάγους!
![act1-juniorsclub](http://www.juniorsclub.gr/wp-content/uploads/act1-juniorsclub.jpg)
Ένα μοναδικό σαββατοκύριακο μαγείας πλημμύρισε την πόλη της Πάτρας και ο αγαπημένος κλόουν-ταχυδακτυλουργός Πήτερ Μπαμ, έμαθε τα μαγικά του κόλπα στα παιδιά! Μαζί ήταν και ο μάγος Domenico!
Μετά την πολύ επιτυχημένη παράσταση funny magic show με τον μοναδικό, το οποίο παρακολούθησαν πάνω από 1500 μικροί και μεγάλοι θεατές, το θέατρο act, ο μάγος Domenico και ο κλόουν – ταχυδακτυλουργός Πήτερ Μπαμ, χάρισαν αξέχαστες στιγμές σε μικρούς και μεγάλους!
![act3-juniorsclub](http://www.juniorsclub.gr/wp-content/uploads/act3-juniorsclub.jpg)
![act2-juniorsclub](http://www.juniorsclub.gr/wp-content/uploads/act2-juniorsclub.jpg)