Ο Αντώνης Σρόιτερ μοιράστηκε μία σπάνια φωτογραφία με την κόρη του μέσω Instagram.
*Θέλεις να ενημερώνεσαι άμεσα και έγκυρα; Να λαμβάνεις μέρος σε μεγάλους διαγωνισμούς;;; Κάνε LIKE στη σελίδα μας στο Facebook (Juniorsclub.gr) —–> ΕΔΩ
Ο anchorman του Alpha αποκάλυψε πως η πιο σημαντική ‘καλεσμένη΄των ειδήσεων του Alpha είναι η κόρη του, όπως χαρακτηριστικά έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας που δείχνει μπαμπά και κόρη να μοιράζονται το ίδιο τραπέζι στο πλατό του κεντρικού δελτίου ειδήσεων.