Ρουβίτσες συγκρατηθείτε και διαβάστε με ψυχραιμία το παρακάτω άρθρο. Καλά ακούσατε, καλά είδατε. Ο Σάκης Ρουβάς βρέθηκε μαζί με την οικογένειά του στην Πάτρα!
Συγκεκριμένα, ο Έλληνας σταρ έκανε ένα γρήγορο πέρασμα στην Πάτρα μαζί με την οικογένειά του κατά την εορταστική περίοδο, ενώ δείπνησε στις “Μουριές”.
Η παραδοσιακή ταβέρνα πριν την είσοδο της Αχαϊα Κλάους προσέλκυσε το ενδιαφέρον της οικογένεια τους γνωστού τραγουδιστή. Όπως διαπιστώνουμε στην ιστοσελίδα του καταστήματος υπάρχει και το φωτογραφικό ντοκουμέντο , που σας μεταφέρουμε.